Wallbox Pulsar MAX Socket | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | Black
- TootjadWallbox
- Mudel: PLP4-W-2-4-9-002
- Saadavus: 5
-
788€
Wallbox Pulsar MAX Socket | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.50 mm |
| Gross height (mm) | 313.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 204.30 mm |
| Laadimisvõimsus | 22 kW |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product name | Pulsar MAX Socket |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Technical specifications | 2% + Weld. Prot. + 3P ecoSmart |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
Sildid: wallbox pulsar max socket 22 kw wi-fi, bluetooth black, plp4-w-2-4-9-002, wallbox, elektriliikurite laadijad



